Община Генерал Тошево
Актуално!
Бързи, смели, сръчни…ще са децата ни днес
Очакваме Ви в залата на СУ „Никола Й. Вапцаров“.
Заповядайте на Общински фолклорен събор „Цветница”
На 21 април, неделя, в Генерал Тошево ще се...
Екипът на МИГ Балчик – Генерал Тошево посети Италия в рамките на проект за транснационално сътрудничество
На работно посещение в Италия бе делегация съставена от...
Денят на юриста се превърна в празник за децата
На 16 април, когато отбелязваме Деня на Българската Конституция...
Агенцията по заетостта започва приема на уведомления от работодатели във връзка със Закона за хората с увреждания
От 15 април 2019 г. Агенцията по заетостта започва...
Свободни работни места в област Добрич към 15 април 2019 година
В прикачен файл към публикацията е приложена последната информация за...
Важно съобщение!!!
Във връзка с извършване на планов ремонт на ЖП...
ХХІII-ти Национален конкурс за млади изпълнители на кавал и добруджански народни песни «Иван Георгиев»
Статут Ив. Георгиев 2019 Заявка 2019  
Крайно класиране от X-ти детски фестивал „Бялата лястовица“
РЕЗУЛТАТИ ОТ X-ТИ ДЕТСКИ ФЕСТИВАЛ „БЯЛАТА ЛЯСТОВИЦА” ГЕНЕРАЛ ТОШЕВО...
Кметът Валентин Димитров вече е част от Управителния съвет на Проект „Красива България“
Кметът на община Генерал Тошево, заедно с кмета на...
  • апр. 15, 2019
  • Румен
  • Коментарите са изключени за Крайно класиране от X-ти детски фестивал „Бялата лястовица“
  • Новини
  • 162 Прегледа на публикацията

РЕЗУЛТАТИ
ОТ X-ТИ ДЕТСКИ ФЕСТИВАЛ „БЯЛАТА ЛЯСТОВИЦА”
ГЕНЕРАЛ ТОШЕВО 2019год.

ЖУРИ:
1. СЛАВЕНА СПАСОВА КОСТОВА – ХОРЕОГРАФ НА БАЛЕТНА ШКОЛА „ФУЕТЕ ДАНС СТУДИО“ И ПРЕПОДАВАТЕЛ В СУ ЗА ХУМАНИТАРНИ НАУКИ И ИЗКУСТВА „КОНСТАНТИН ПРЕСЛАВСКИ“, ГР. ВАРНА
2. ПЕТЪР НЕДЕЛЧЕВ – РЪКОВОДИТЕЛ НА КЛУБОВЕ ФОЛК. ТАНЦИ
3. КРАСИМИР ДЕМИРОВ – АКТЬОР ОТ ТЕАТЪР „ЙОРДАН ЙОВКОВ“,ГР. ДОБРИЧ И РЕЖИСЬОР НА ТЕАТРАЛЕН КОЛЕКТИВ „Г. ШИВАЧЕВ“,
ГР. ГЕНЕРАЛ ТОШЕВО

МАЖОРЕТНИ ТАНЦИ
КАТЕГОРИЯ СОЛА:
1 МЯСТО: ГЕНОВЕВА ГОЧЕВА
СОЛО БАТОН
СК „АЛЕКСИЯ“, ГР. ДОБРИЧ
3 ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
ХОРЕОГРАФ : СЕВДАЛИНА МАВРОДИЕВА
РЪКОВОДИТЕЛ: ВАНЯ КОЛЕВА

КАТЕГОРИЯ МАЛКИ ГРУПИ:
ВТОРА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
1 МЯСТО: МАЖОРЕТЕН СЪСТАВ
ПРИ ОБЩИНСКИ ДЕТСКИ КОМПЛЕКС, ГР. ШАБЛА
2 ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
РЪКОВОДИТЕЛ: НАДЯ ИВАНОВА

КАТЕГОРИЯ ФОРМАЦИИ:
ТРЕТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
1 МЯСТО: ФОРМАЦИЯ – ДЖУНИЪРИ
СК „АЛЕКСИЯ“, ГР. ДОБРИЧ
ХОРЕОГРАФ : СЕВДАЛИНА МАВРОДИЕВА
РЪКОВОДИТЕЛ: ВАНЯ КОЛЕВА

СТИЛ МОДЕРЕН БАЛЕТ
КАТЕГОРИЯ СОЛО:

ВТОРА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
1 МЯСТО: ГАЛЕНА КОСТАДИНОВА
БАЛЕТ „МОНТ“, ГР. ВАРНА
РЪКОВОДИТЕЛ: МАДЛЕНА АНДРЕЕВА ПЕТКОВА

КАТЕГОРИЯ ДУЕТИ:
ТРЕТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
1 МЯСТО: ТАНЦ „БЯЛА ЛЯСТОВИЦА”- ДИМИТРИНА ВЕЛИКОВА И ДОНИКА ПЛАМЕНОВА
ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ЗЕМЕДЕЛИЕ „ТОДОР РАЧИНСКИ“,
ГР. ГЕНЕРАЛ ТОШЕВО
РЪКОВОДИТЕЛ : ГРАЦИЕЛА АНДРЕЕВА

КАТЕГОРИЯ МАЛКИ ГРУПИ:
ПЪРВА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1 МЯСТО: ТАНЦ „ПИРАТИ”-
БАЛЕТНА ФОРМАЦИЯ „ДЕНС“,
ПРИ НЧ „ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ – 1870“, ГР. БАЛЧИК
ХОРЕОГРАФ: ЕВГЕНИЯ ДОБРЕВА

1 МЯСТО: ТАНЦ „SWEET SWING”-
БАЛЕТ „МОНТ“, ГР. ВАРНА
ХОРЕОГРАФ: МАДЛЕНА АНДРЕЕВА ПЕТКОВА

ВТОРА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1 МЯСТО: ТАНЦ „МАЛКИТЕ ВЕЩИЦИ”-
БАЛЕТНА ФОРМАЦИЯ „ДЕНС“,
ПРИ НЧ „ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ – 1870“, ГР. БАЛЧИК
ХОРЕОГРАФ: ЕВГЕНИЯ ДОБРЕВА

2 МЯСТО: ТАНЦ „ МЕЧТА”-
ФОРМАЦИЯ „САМОДИВИ“
ПРИ ОУ „ХРИСТО СМИРНЕНСКИ“, ГР. ГЕН. ТОШЕВО
РЪКОВОДИТЕЛ : ИВАНКА ПЕТРОВА

3 МЯСТО: ТАНЦ „LAZY CATS”-
БАЛЕТ „МОНТ“, ГР. ВАРНА
ХОРЕОГРАФ: МАДЛЕНА АНДРЕЕВА ПЕТКОВА

ТРЕТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
1 МЯСТО: ТАНЦ „КРИСТАЛИ”-
БАЛЕТНА ФОРМАЦИЯ „ДЕНС“,
ПРИ НЧ „ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ – 1870“, ГР. БАЛЧИК
ХОРЕОГРАФ: ЕВГЕНИЯ ДОБРЕВА

ТАНЦОВО ШОУ

КАТЕГОРИЯ ТРИО:
ТРЕТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
1 МЯСТО: „ЦВЕТЕН ТАНЦ”-
ТАНЦОВА ФОРМАЦИЯ „ЦВЕТНИ РИТМИ“,
ПРИ НЧ „ДИМИТЪР МИНЧЕВ – 1896Г.“, С. ПАСКАЛЕВО, ОБЩ. ДОБРИЧКА
ХОРЕОГРАФ: НИКОЛИНА ВЕСЕЛИНОВА СТЕФАНОВА

КАТЕГОРИЯ МАЛКИ ГРУПИ

ВТОРА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
1 МЯСТО: ТАНЦ „ВЕСЕЛИТЕ КЛОУНИ”
МАЖОРЕТЕН СЪСТАВ
ПРИ ОБЩИНСКИ ДЕТСКИ КОМПЛЕКС, ГР. ШАБЛА
РЪКОВОДИТЕЛ: НАДЯ ИВАНОВА

2 МЯСТО: ТАНЦ „СЕДНАЛО Е ДЖОРЕДОС”
ГРУПА ЗА ДЕТСКИ ПЕСНИ И ТАНЦИ
ПРИ НЧ „ЙОРДАН ДРАГНЕВ – 1894“, С. КРУШАРИ, ОБЛ. ДОБРИЧ
РЪКОВОДИТЕЛ: МАРИЯНА КОЛЕВА

ТРЕТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
1 МЯСТО: ТАНЦ „ЛИПСИНГ ШОУ”
„ДЖУНИЪР ФЕМИЛИ“, ПРИ „ДЖУНИЪР ТУРС“, ГР. ДОБРИЧ
РЪКОВОДИТЕЛ: ДИМИТЪР ДИМИТРОВ

КАТЕГОРИЯ ФОРМАЦИИ:
ПЪРВА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
1 МЯСТО: ТАНЦ „СЛЪНЧОВА НЕВЕСТА”-
ФОРМАЦИЯ – БЕБЕ БАЛЕТ
СК „АЛЕКСИЯ“, ГР. ДОБРИЧ
ХОРЕОГРАФ: СЕВДАЛИНА МАВРОДИЕВА
РЪКОВОДИТЕЛ: ВАНЯ КОЛЕВА

СТИЛ ХАРАКТЕРНИ ТАНЦИ / ХИП ХОП

КАТЕГОРИЯ ДУЕТИ:
ТРЕТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
1 МЯСТО: ТАНЦ НА ВЕРА ПАЙК И ПЕТЯ ГРИГОРОВА
КЛУБ ПО ХИП – ХОП ТАНЦИ
ПРИ ЦПЛР – ЦЕНТЪР ЗА РАБОТА С ДЕЦА, ГР. ГЕНЕРАЛ ТОШЕВО
ХОРЕОГРАФ: МИГЛЕНА ГЕОРГИЕВА

КАТЕГОРИЯ ТРИО:
ВТОРА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
1 МЯСТО: ТАНЦ „PОWER“
ХИП – ХОП ГРУПА „МОНТ КРЮ“, ГР. ВАРНА
ХОРЕОГРАФ: АННА – МАРИЯ АНТОНОВА

КАТЕГОРИЯ МАЛКИ ГРУПИ:
ТРЕТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
1 МЯСТО: ILLUSION – ГРУПА ЗА K POP DANCES,
ПРИ МЛАДЕЖКИ ЦЕНТЪР, ГР. ДОБРИЧ
2 МЯСТО: ГРУПА K – DREAMERS,
ПРИ МЛАДЕЖКИ ЦЕНТЪР, ГР. ДОБРИЧ

КАТЕГОРИЯ ФОРМАЦИИ:
ВТОРА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
1 МЯСТО: КЛУБ ПО ХИП – ХОП ТАНЦИ „ NNS CREW – GT“
ПРИ ЦПЛР – ЦЕНТЪР ЗА РАБОТА С ДЕЦА, ГР. ГЕН. ТОШЕВО
ХОРЕОГРАФ: МИГЛЕНА ГЕОРГИЕВА

СТИЛ ФОЛКЛОРНИ ТАНЦИ

КАТЕГОРИЯ МАЛКИ ГРУПИ:
ТРЕТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
1 МЯСТО: „КРАЙДУНАВСКИ ТАНЦ”
ДТС „ТОШЕВЧЕ“ ПРИ НЧ „СВЕТЛИНА – 1941“, ГР. ГЕН. ТОШЕВО
ХОРЕОГРАФ: ГАЛИНА КОСТОВА

2 МЯСТО: „МАЛЕШЕВСКИ ТАНЦ”
ТАНЦОВА ФОРМАЦИЯ „ЦВЕТНИ РИТМИ“
ПРИ НЧ „ДИМИТЪР МИНЧЕВ -1896 г.“, С. ПАСКАЛЕВО, ОБЩ. ДОБРИЧКА
ХОРЕОГРАФ: НИКОЛИНА ВЕСЕЛИНОВА СТЕФАНОВА

КАТЕГОРИЯ ФОРМАЦИИ:

ПЪРВА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
1 МЯСТО: ТАНЦ „ГАЙДАРЧЕ”
ДТС „ТОШЕВЧЕ“ ПРИ НЧ „СВЕТЛИНА – 1941“, ГР. ГЕН. ТОШЕВО
ХОРЕОГРАФ: ГАЛИНА КОСТОВА

ВТОРА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
1 МЯСТО: ТАНЦ „РЪЧЕНИЦА”
ДТС „ТОШЕВЧЕ“ ПРИ НЧ „СВЕТЛИНА – 1941“, ГР. ГЕН. ТОШЕВО
ХОРЕОГРАФ: ГАЛИНА КОСТОВА

ТРЕТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
1 МЯСТО: „ВАРНЕНСКИ ТАНЦ”
ДТС „ДЕТЕЛИНИ“ ПРИ НЧ „АНТИМ I -1907 “,
ГР. ИГНАТИЕВО, ОБЩ. АКСАКОВО
ХОРЕОГРАФ: ЕЛЕНА ПРОДАНОВА

2 МЯСТО: ТАНЦ „ЙОВЕ”
ДТС „ВАСИЛЕНА“ – НЧ „ЙОРДАН ДРАГНЕВ – 1894“,
С. КРУШАРИ , ОБЛ. ДОБРИЧ
ХОРЕОГРАФ : ФИЛИПА НЯГОЛОВА

НАГРАДА ИНОВАЦИЯ ВЪВ ФОЛКЛОРА:
ТАНЦ „МОДЕРЕН ФОЛКЛОР”
КАТЕГОРИЯ МАЛКИ ГРУПИ
„ДЖУНИЪР ФЕМИЛИ“, ПРИ „ДЖУНИЪР ТУРС“, ГР. ДОБРИЧ
3 ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
РЪКОВОДИТЕЛ: ДИМИТЪР ДИМИТРОВ

РЕЗУЛТАТИ
ОТ X ДЕТСКИ ФЕСТИВАЛ „БЯЛАТА ЛЯСТОВИЦА”
ГЕНЕРАЛ ТОШЕВО 2019год.

ЖУРИ:

1. МАРИЯ ГОСПОДИНОВА – СЕКРЕТАР НА НЧ „СВЕТЛИНА – 1941“
2. РАЙНА СТОЙЧЕВА – АКТРИСА В ТЕАТРАЛЕН КОЛЕКТИВ
„Г. ШИВАЧЕВ“, ГР. ГЕНЕРАЛ ТОШЕВО
3. КРАСИМИР ДЕМИРОВ – АКТЬОР ОТ ТЕАТЪР „ЙОРДАН ЙОВКОВ“,
ГР. ДОБРИЧ И РЕЖИСЬОР НА ТЕАТРАЛЕН КОЛЕКТИВ „Г. ШИВАЧЕВ“,
ГР. ГЕНЕРАЛ ТОШЕВО

ДРАМАТИЧЕН ТЕАТЪР
1 МЯСТО: „ГОСПОЖА СТИХИЙНО БЕТСТВИЕ”
ХУДОЖЕСТВЕНА ФОРМАЦИЯ „STEP BY STEP“
ПРИ СУ „П.Р.СЛАВЕЙКОВ“, ГР. ДОБРИЧ
3 ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
РЪКОВОДИТЕЛ: ДИМИТЪР ДИМИТРОВ

МУЗИКАЛЕН ТЕАТЪР
1 МЯСТО: „СНЕЖАНКА И СЕДЕМТЕ ДЖУДЖЕТА ПО МОТИВИ НА ПРИКАЗКАТА НА БРАТЯ ГРИМ И ПРИКАЗКАТА „СНЕЖАНКА“ НА СЕМИ ТОЛА”
ТЕАТРАЛНО СТУДИО
ПРИ СУ „П.Р.СЛАВЕЙКОВ“, ГР. ДОБРИЧ
3 ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
РЪКОВОДИТЕЛ: СИЛВИЯ СТОЙЧЕВА


Top